answeb

O nas

Studio ANSWEB

Zabierzmy się za projektowanie wymarzonej strony

Projektujemy i tworzymy kompletne strony i sklepy internetowe oparte na WordPress i Woocommerce. 
Łączymy nowoczesny design z funkcjonalnością stosując dobre praktyki UX. Dbamy o to, żeby każdy element tworzył spójną kompozycję, która wygląda świetnie niezależnie od tego, czy oglądasz ją na smartfonie, tablecie, czy laptopie.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego strona internetowa powinna być doskonała. Jakość strony ma ogromny wpływ na to, czy odwiedzający zdecydują się kupić nasz produkt, lub zapisać do newlettera.

Zależy nam na tym, żeby dostarczyć Tobie nie tylko piękną stronę, ale kompletne rozwiązanie, które pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe i rozwinąć Twoją firmę.

Z przyjemnością pomagamy małym firmom rozwijać się, wykonując wymarzone strony internetowe, optymalizując szybkość witryny, lub dostosowując je do potrzeb klienta. Z niecierpliwością czekamy na szczegóły Twojego projektu, żeby zrobić go tak interesującym, jak to tylko możliwe.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zaprojektujemy stronę idealnie dopasowaną do potrzeb Twojej firmy

Strony internetowe

Wordpress

Nowoczesna strona, dostosowana do tabletów i smartfonów. Wygodny system zarządzania treścią.

Sklepy internetowe

Woocommerce

Sklep zaprojektowany do skutecznej sprzedaży. Przygotowany do reklamy w google, lub facebook.

 

Administracja

Serwis i obsługa

Opieka nad stroną. Aktualizacje, bezpieczeństwo, rozbudowa, pomoc przy dodawaniu treści.

Optymalizacja SEO

Google

Tworzymy witryny zoptymalizowane pod pozycjonowanie SEO w wyszukiwarce Google.

Jakie witryny projektujemy?

Specjalizujemy się w tworzeniu stron i sklepów WordPress

Stworzymy stronę internetową, która rozwinie potencjał Twojej firmy w internecie. Wykonamy witrynę w oparciu o najlepszą technologię WordPress. System CMS pozwoli Ci na łatwe zarządzanie treścią i rozbudowę witryny w przyszłości.

Sukces witryny w dużym stopniu zależy od tego, jak jest odbierana przez użytkowników. Budowa strony internetowej to za mało, aby skutecznie realizować strategiczne cele Twojego biznesu. Dobry design musi iść w parze z funkcjonalnością.

strony internetowe i sklepy internetowe
Responsywne

Na 10 osób, aż 9 odwiedzi Twoją stronę korzystając ze smartfona. Dlatego zaprojektujemy dla Ciebie stronę internetową, która wygląda świetnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne

Strony i sklepy internetowe powinny być intuicyjne i wygodne w użytkowaniu zarówno dla odwiedzających jak i właścicieli. Zbudujemy stronę pełną możliwości, którą możesz łatwo zarządzać.

Minimalistyczne

Ludzie utrzymują uwagę średnio przez 8 sek. Projektujemy strony w taki sposób, żeby utrzymać zainteresowanie odwiedzających w trakcie przeglądania i ułatwić im zakup, lub subskrypcję.

Proces powstawania strony

Jak wykonujemy strony internetowe?

Etap 1

Badanie potrzeb

Wspólnie określimy jaka będzie Twoja strona, opowiesz nam o swoich pomysłach, oczekiwaniach i celach biznesowych. Wybierzemy najlepsze rozwiązania i przedstawimy ofertę z wyceną.

Etap 2

Projekt

Stworzymy projekt graficzny, który udostępnimy Tobie do zaakceptowania. To jest dobry moment na wprowadzenie poprawek. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Etap 3

Wdrożenie

Wykonamy sklep, dostosujemy treści i przetestujemy funkcjonalności. Następnie zainstalujemy stronę na Twoim hostingu i podłączymy domenę.

Etap4

Konfiguracja

Zintegrujemy stronę z profilami Twojej firmy w mediach społecznościowych. Skonfigurujemy Google Analytics i zgłosimy sklep do zaindeksowania w wyszukiwarce Google.

Bezpłatna wycena

Porozmawiajmy o Twoim projekcie.

Napisz do nas lub zadzwoń, aby otrzymać bezpłatną wycenę dla Twojej witryny. Z niecierpliwością czekamy na szczegóły Twojego projektu, żeby zrobić go tak interesującym, jak to tylko możliwe.

Zwykle odpowiadamy w ciągu kilku godzin.

studio@answeb.pl

785 835 700