answeb

Sklepy internetowe

Cennik

Pakiety: Sklepy internetowe

WordPress + Woocommerce

Sklep One Page

Od 2900 zł

Doskonały wybór dla firm z wyspecjalizowaną ofertą, lub w modelu dropshipping.

 • Projekt strony głównej
 • Nielimitowane poprawki projektu
 • Integracja bramki płatności
 • Czat Messenger
 • Facebook Pixel
Zobacz szczegóły
Najczęściej wybierana

Sklep standard

Od 4900 zł

Nowoczesny i responsywny sklep internetowy idealny dla małych i średnich firm.

 • Projekt strony głównej
 • do 7 podstron
 • Nielimitowane poprawki projektu
 • Integracja bramki płatności
 • Newsletter
Zobacz szczegóły

Sklep premium

Od 9500 zł

Prestiżowy i responsywny sklep internetowy, który pozwoli Twojej firmie konkurować z najlepszymi. 

 • Projekt strony głównej
 • Brak limitu podstron
 • Nielimitowane poprawki projektu
 • Integracja bramki płatności
 • Animacje na stronie
Zobacz szczegóły
OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

Po wykonaniu sklepu otrzymasz bezpłatne wsparcie

Bezpłatnie zainstalujemy i skonfigurujemy Twój sklep.

Pomożemy w wyborze najlepszego hostingu i zakupie domeny. Zainstalujemy certyfikat bezpieczeństwa SSL i przygotujemy profesjonalne adresy email w wybranej domenie.

Bezpłatna opieka nad sklepem

Zadbamy o niezawodność Twojej witryny. Przy zakupie sklepu, podstawowy pakiet administracji na 3 miesiące otrzymasz gratis.

Hosting LH.pl

Polecamy niezawodny hosting LH.pl w cenie od 37.50 zł / rok z tanimi domenami i bezpłatnymi certyfikatami bezpieczeństwa SSL.

Przykłady sklepów Internetowych

Sprawdź jak może wyglądać Twój sklep internetowy

Sklep internetowy WooCommerce?

Elastyczny i niezawodny sklep eCommerce

Ponad 30% wszystkich sklepów ecommerce oparte jest na WooCommerce.

WooCommerce jest najpopularniejszym rozwiązaniem e-commerce dla WordPress.

Co sprawia, że ​​jest tak popularnym wyborem?

Po pierwsze wszechstronność. Możesz sprzedawać cyfrowe pliki do pobrania, usługi, lub produkty fizyczne w wielu wariantach i konfiguracjach. WooCommerce zapewnia kompletne rozwiązanie e-commerce. Jest szybki, łatwy w użyciu i może dostosować się do potrzeb Twojego biznesu e-commerce.

Niewątpliwą zaletą WooCommerce jest to, że obsługuje sklepy od małych do ogromnych. Może skalować od kilku produktów do wielu tysięcy i od garstki kupujących dziennie do setek kupujących na sekundę.

Sklep WooCommerce będzie rozwijał się razem z Twoją firmą. Możesz zwiększyć jego funkcjonalność za pomocą wtyczek lub rozszerzeń w dowolnym momencie.

sklepy internetowe woocommerce

Szybkość działania

Wiesz, że 3 na 10 odwiedzających opuszcza witrynę, jeśli nie załaduje się ona w ciągu zaledwie 3 sekund? WordPress i WooCommerce mogą zapewnić szybkie i responsywne doświadczenie e-commerce dla sklepów internetowych każdej wielkości. To kluczowa zaleta WooCommerce.

Analiza danych

Wbudowana analiza danych to kolejna zaleta WooCommerce, ponieważ im więcej wiesz o swoich klientach i sposobie ich interakcji z Twoim sklepem i jego produktami, tym lepiej. WooCommerce zapewnia obszerny zestaw analiz wyświetlanych w przejrzystym i intuicyjnym interfejsie.

Doskonały dla Google

WordPress i WooCommerce są napisane przy użyciu standardowego kodu wysokiej jakości i tworzą znaczniki semantyczne. Sprawia to, że Google i inne wyszukiwarki uwielbiają sklepy WooCommerce. Dlatego sklepy WooCommerce mają wyższą pozycję w wyszukiwarkach niż inne.

Zarządzanie produktami

Niezależnie od tego, czy sprzedajesz jeden produkt, jeden produkt z wieloma opcjami, dziesiątki, czy setki - WooCommerce daje Ci całkowitą kontrolę nad każdym z nich. Czytelny interfejs pozwala wygodnie zarządzać produktami i magazynem, Masowa zmiana cen lub dostępności to tylko kilka kliknięć.

Obsługa zamówień

W sklepie internetowym WooCommerce otrzymasz wygodny interfejs do obsługiwania zamówień. Wiadomości email z informacjami o zmianach statusu zamówienia są wysyłane do klientów automatycznie. Możliwa jest też integracja z zewnętrznym systemem do obsługi zamówień BaseLinker.

Marketing

WooCommerce pozwala stworzyć sklep internetowy z zaawansowanymi lejkami sprzedażowymi, oknami pop-up, upsell oraz innymi narzędziami do skutecznego marketingu oraz szybkiego skalowania sprzedaży. WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem do brandowania produktów i budowania nowej marki.

Proces powstawania sklepu

Jak wykonujemy sklepy internetowe?

Etap 1

Badanie potrzeb

Wspólnie określimy jaki będzie Twój sklep, opowiesz nam o swoich pomysłach, oczekiwaniach i celach biznesowych. Wybierzemy najlepsze rozwiązania i przedstawimy ofertę z wyceną.

Etap 2

Projekt

Stworzymy projekt graficzny, który udostępnimy Tobie do zaakceptowania. To jest dobry moment na wprowadzenie poprawek. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Etap 3

Wdrożenie

Wykonamy sklep, dostosujemy treści i przetestujemy funkcjonalności. Następnie zainstalujemy sklep na Twoim hostingu i podłączymy domenę.

Etap4

Konfiguracja

Zintegrujemy sklep z profilami Twojej firmy w mediach społecznościowych. Skonfigurujemy Google Analytics i zgłosimy sklep do zaindeksowania w wyszukiwarce Google.

Rozszerzenie pakietu sklep internetowy

Administracja sklep WordPress

Serwis i obsługa

Od 140 zł/mies

Administracja sklepu WordPress

 • Pomoc techniczna
 • Rozbudowa strony
 • Kopie zapasowe
 • Aktualizacje i bezpieczeństwo
Zobacz szczegóły

Oferujemy kompleksowy pakiet usług związanych z administrowaniem stron i sklepów WordPress.

Zakres pracy obejmuje bieżącą administrację, bezpieczeństwo, aktualizacje, zmiany treści i wyglądu strony oraz rozwój funkcjonalności.

Administracja
Bezpieczeństwo
Rozwiązywanie problemów
Bezpłatna wycena

Porozmawiajmy o Twoim projekcie.

Napisz do nas lub zadzwoń, aby otrzymać bezpłatną wycenę dla Twojej witryny. Z niecierpliwością czekamy na szczegóły Twojego projektu, żeby zrobić go tak interesującym, jak to tylko możliwe.

Zwykle odpowiadamy w ciągu kilku godzin.

studio@answeb.pl

785 835 700